Warning: Creating default object from empty value in /home/aniapior/ftp/copernicana.pl/libraries/joomla/cache/cache.php on line 661
Copernicana Toruń atrakcje zwiedzanie przewodnik - Copernicana Toruń atrakcje zwiedzanie przewodnik

KATALOG OFERT

 

DLA GRUP (POW. 20 OSÓB)

 

PRZEWODNICTWO W STROJACH HISTORYCZNYCH 

Nasi przewodnicy przebrani w stroje historyczne – Kopernika, mieszczan, Krzyżaków – przedstawiają swoje miasto Toruń z epoki średniowiecza, aranżując scenki, przytaczając anegdoty i przypowieści z „ich" codziennego życia. Mówiąc w pierwszej osobie, w przebraniach, traktując słuchaczy jako swoich osobistych Gości dokonują rzeczy niezwykłej – podróży w czasie. A gotyk staje się naprawdę na dotyk! 

 

 

 

 

 

 

ZWIEDZANIE FORTYFIKACJI TORUŃSKICH 

W drugiej połowie XIX wieku Toruń był jedną z największych i najważniejszych twierdz ówczesnej Europy. Do dzisiaj pozostało ponad 200 obiektów fortecznych będących świadkami militarnej historii miasta. Pod okiem doświadczonych eksploratorów i specjalistów od historii wojskowości zwiedzamy zarówno miejsca zaadaptowane do celów turystycznych jak i ogólnie niedostępne oraz opuszczone. Jakie tajemnice kryją mroczne kazamaty pruskiej fortecy? 

 

 

 

REJS PO WIŚLE Z DEGUSTACJĄ PIERNIKÓW I NALEWEK 

Rejs statkiem wycieczkowym „Wanda" wzdłuż panoramy toruńskiej Starówki z niezwykłymi widokami Torunia, które mogą być podziwiane z innej, wodnej perspektywy. Podczas rejsu degustacja nalewek i produktów regionalnych z Doliny Dolnej Wisły, poczęstunek piernikami. 

 

 

 

ŻYWE MUZEUM PIERNIKA 

Wizyta w stylizowanym XVI-wiecznym warsztacie piernikarskim, pachnącym miodem i przyprawami, w którym goście zapoznają się z tradycyjnym sposobem wypiekania pierników, ze stosowanymi przyprawami oraz własnoręcznie wypiekają pierniki, które zabierają ze sobą na pamiątkę. 

 

PLANETARIUM 

Wizyta w jednym z najnowocześniejszych planetariów w Polsce. Niezwykły seans przy muzyce pod „sklepieniem niebieskim" - niesamowita podróż po bezkresach kosmosu, pomiędzy mgławicami, kometami i innymi zjawiskami. 

 

OBSERWATORIUM ASTRONOMICZNE W PIWNICACH 

Centrum Astronomii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika to największy ośrodek astronomii obserwacyjnej w Polsce. Przewodnik nie tylko demonstruje nowoczesny warsztat pracy astronoma, ale także wprowadza w fascynujące zagadnienia budowy i ewolucji Wszechświata oraz przybliża najnowsze osiągnięcia badawcze astronomii. 

 

 

PAINTBALL / BUNKIER LASER ARENA

http://copernicana.pl/images/bunkier51/bunkier%2051%20integracja%20laser%20arena.jpgSportowa rywalizacja, mocne wrażenia, a do tego planowanie strategiczne w zespole. To doskonała gra integracyjna pozwalająca na odkrycie nowych ról w grupach. Po takiej zabawie codzienna współpraca w firmie staje się dużo prostsza. 

 

 

 

 

 

 

GRA MIEJSKA  - Szpieg

Nasza gra spodoba się tym, którzy lubią detektywistyczne zagadki. Kim jest tajemniczy Porucznik? Czy ktoś odnajdzie zbiega? Będziemy się „skradać" uliczkami Starego Miasta podzieleni na małe grupy w poszukiwaniu zamaskowanych agentów. Odkodowując tajne szyfry uczestnicy otrzymują kolejne wskazówki. Wygrywa ten zespół, który rozwiąże tajemniczą zagadkę w jak najkrótszym czasie. 

 

 

 

 

 

PARK LINOWY 

To zabawa dla każdego, kto nie boi się wysokości. Różnorodność torów nie pozwoli na nudę. Tyrolki oferują maksimum prędkości i zabawy, kładki sprawdzają równowagę, a wymagające trawersy w koronie drzew zapewniają mocne wrażenia. Relaks na świeżym powietrzu połączony ze sprawdzeniem swoich słabości i umiejętności. 

 

QUADY 

Może to być tradycyjna przejażdżka po torze lub prawdziwa wyprawa w dzikie zakątki regionu. Na trasie spotkamy drogi leśne, zjazdy i podjazdy, przeprawimy się przez strumyki i wąwozy, a dla spragnionych mocnych wrażeń będzie kilka elementów prawdziwego bagnistego off-roadu. 

 

 

 

 

BOWLING

Do gry w kręgle nie są potrzebne specjalne umiejętności, gdyż każdy z nas potrafi potoczyć kulę po torze. Ale prawdziwa rywalizacja zaczyna się w momencie, gdy rozegramy turniej pomiędzy sobą, a strącenie wszystkich kręgli będzie zarezerwowane tylko dla najlepszych. Emocje gwarantowane! 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapisz

Zapisz

olender.jpgr1.jpgr2.jpgr3.jpgr4.jpgr5.jpgr6.jpgr7.jpgumk.jpg

Copernicana © 2014. All Rights Reserved.