copernicana toruń

Toruń z przewodnikiem

Toruń Szlakiem Legend – KLASY I-III

 Spotkanie z przewodnikiem w stroju historycznym (średniowieczna mieszczka, krzyżak lub Mikołaj Kopernik) w dogodnym dla Państwa miejscu – przejście do biura w celu ubrania grupy w stroje historyczne (weloniki księżniczek dla dziewczynek, tuniki rycerzy dla chłopców.

pobrane

Krzyżacki Patrol – KLASY IV-VI

Spotkanie z przewodnikiem – KRZYŻAKIEM w umówionym miejscu, przejście do biura, ubranie uczestników wycieczki w pelerynki krzyżackie.

Katowskie Opowieści – KLASY VII-VIII

Wycieczka po najważniejszych zabytkach toruńskiej Starówki, a w szczególności miejscach związanych z katowskim rzemiosłem w wydaniu nieco bardziej strasznym, ale na wesoło podanym.

Kopernik Pełen Tajemnic – KLASY VII-VIII, LICEUM

Przyjazd do Torunia. Spotkanie z licencjonowanym przewodnikiem – Wielkim Astronomem – Mikołajem Kopernikiem. Wycieczka po najważniejszych zabytkach Starego Miasta.

GRY MIEJSKIE (SZKOŁY)

 Grupa gromadzi się na dziedzińcu Ratusza, gdzie animator informuje uczestników o zasadach gry.

Uczestnicy zostaną podzieleni na mniejsze zespoły.Grupy rozwiązują zadania wg otrzymanych kart pracy, rozpoznając ze zdjęć miejsca poznane podczas spaceru z przewodnikiem. 

Toruński Niezbędnik – GRUPY TURYSTYCZNE

Spotkanie z przewodnikiem w stroju historycznych (średniowieczna mieszczka, krzyżak lub Mikołaj Kopernik) w dogodnym dla Państwa miejscu.

Toruń Frywolny i Wszeteczny na wesoło podany - GRUPY TURYSTYCZNE

Spotkanie z przewodnikiem w umówionym miejscu. 2-godzinna wycieczka po najważniejszych zabytkach Starego Miasta w Toruniu, w wydaniu nieco bardziej pikantno-piernym, nie dość by rzec piernikowym.